Pre aký typ muža sú ideálne trenky?

Spodné prádlo by malo byť pre naše telo pohodlné a vyrobené z kvalitných materiálov. Nie každý typ spodného prádla sa hodí každému, a preto dbajte tiež na to, aby bolo spodné prádlo vhodné pre ten váš typ postavy. Mužské trenky sú spodným prádlom, ktoré svojou pohodlnosťou a možnosťami výberu určite dokážu vyhovieť každému mužovi. Avšak aj pri ich výbere by ste mali brať na vedomie niektoré dôležité fakty.

Sú mužské trenky vhodné aj na spanie?

Najlepšou alternatívou spodného prádla na spanie sú práve veselé pánske trenky. Avšak ak je niekto zvyknutý alebo uprednostňuje skôr slipy, tak ho môže prekvapiť voľnejší strih a pocit zospodu treniek. Mužské trenky sú na spánok úplne ideálne, pretože vás nikde nebudú škrabať ani tlačiť, čím vám poskytnú dostatok pohodlia počas celého spánku v noci. Pokiaľ si teda budete vyberať trenky na spanie, tak sa určite sústreďte na kvalitnejšie materiály, aby boli vhodné na denné nosenie, ale aj počas noci. Pánske trenky na spanie budete nosiť minimálne 8 hodín, práve preto je nutné, aby boli na tele počas nosenia pohodlné a vašu pokožku nijak nedráždili.

Čo by vás malo zaujímať pri kúpe treniek?

Muži majú voči ženám pri výbere spodnej bielizne menšie výhody. Základom správneho spodného prádla je dobrý strih, kvalitný materiál a pohodlné nosenie. Strih by mal sedieť na postavu, aby neboli mužské trenky príliš obtiahnuté, ale ani príliš voľné. Menej podstatný je výber vzorov a farieb, ktoré majú veselé pánske trenky.

Čím sa trenky odlišujú od boxeriek?

Boxerky sú tesnejšie a viac obopínajú mužské stehná, preto sú v porovnaní s trenírkami menej pohodlné. Okrem toho nie sú ani úplne ideálnou voľbou na spánok. V prípade, že máte veľmi chudé nohy a pás, tak sa výberu treniek radšej vyhýbajte, pretože by na vašej postave boli úplne nekomfortné. Pánske trenky nie sú ideálne ani na šport, pretože neposkytujú dostatočnú oporu ani pohodlie.