Návod pre mužov na šťastné manželstvo

Návod na dlhoročný šťastný vzťah a harmonické manželstvo asi neexistuje. Môžete si prečítať denný, týždenný alebo mesačný horoskop a priblížiť tým harmonické spolužitie. Na šťastné manželstvo vám pomôže týchto zopár trikov a rád. V žiadnom prípade nebude fungovať manželstvo, pokiaľ dvaja ľudia, ktorých sa to týka, neurobia všetko preto, aby fungovalo. Vzťah nebude nikdy ľahký. Vždy to bude vyžadovať odhodlanie, obetavosť, tvrdú prácu, chémiu a veľa šťastia. Po prečítaní tohto článku vezmite svoju drahú polovičku niekam do hôr na predlžený víkend napríklad do okolia Tatier. Nájdite si pekný penzión v Poprade, rezervujte skvelú romantickú večeru, vypustite všetky problémy, ktoré vás trápia a venujte sa iba sebe.

Správny manžel nikdy nechce, aby sa jeho milovaná žena cítila zle aj napriek nedostatkom

Vie a chápe, že každý má nedostatky a nechce aby ste sa kvôli nim cítili nepríjemne alebo bola smutná.

Uprednostňuje vaše manželstvo pred ostatnými vecami.

Vždy sa stará o to, aby vášmu manželstvu venoval čas, energiu a pozornosť. Vždy vám chce dať najavo, že aj keď sú v živote rôzne problémy vždy ich spoločne zvládnete.

Dáva žene pocit, že je hrdý

Skutočne sa správa, akoby na vás bol hrdý. Vždy o vás rozpráva pekne s priateľmi alebo rodinou. Máte pocit, že je skutočne šťastný, že sa s vami oženil a, že vás považuje za veľmi výnimočnú osobu v jeho živote.

Urobí si čas, aby vás skutočne počúval

Naozaj vás čaká, aby vás počúval. Vždy chce, aby ste sa cítili bezpečne, keď sa mu otvoríte. Vždy chce počuť všetko a chce vás uistiť, že nemusíte pred ním nič cenzurovať.

Stále nájde spôsob, ako byť spontánny

Snaží sa nájsť spôsob, ako zostať s vami spontánny. Bez ohľadu na to, ako dlho ste vo vzťahu, stále sa snaží prekvapiť vás a udržať si nadšenie v manželstve.

Komunikuje s vami jasne

Vždy sa uistí, že s vami komunikuje správne. Chce, aby ste sa cítili, akoby ste sa na neho mohli vždy spoľahnúť.

Vyzýva sám seba, aby sa neustále učil nové veci

Nikdy sa neuspokojí s tým, kým je a čo vie. Stále je dosť pokorný na to, aby uznal, že nie je dokonalý a, že vždy existuje priestor na zlepšenie. Vždy chce, aby ste vedeli, že sa snaží byť lepším mužom.

Zostáva verný

Ostáva verný vám, aj keď sa okolo neho točia možno atraktívnejšie, mladšie a hlavne iné ženy. Plánuje s vami ostať po zvyšok svojho života.