Zázraky, ktoré sa dejú, keď si dovolíte vziať život do vlastných rúk

Myslíte si, že ste nepochopená? Že nemáte nikoho, kto by vám pomohol? Že ste obeťou, ktorá nemôže rozhodovať o svojom živote? V žiadnom prípade si neviete predstaviť, že by sa vám mhlo dariť? Tak potom skutočne máte problém.

Skutočne úplne celý váš život je vo vašich rukách. Žiadna nemenný karma či osud. Všetko, čo sa vám deje sa deje preto, pretože ste sa sami rozhodli pre túto skúsenosť a neustále ju podporujete. Skutočne je len na vás, aký život budete žiť a hlavne to, akým spôsobom ho budete žiť. Môžete byť vedomým tvorcom svojho života. Hovorím vedomým, pretože tvorcom už ste, jediný rozdiel je v tom, či sa vedome rozhodujete o tom, aký život prežijete alebo za seba necháte hovoriť svoje podvedomie.

Rovnako ako sa samy rozhodujete, či si pôjdete prezrieť apartmány na predaj alebo do veľkoobchodu s potravinami sa môžete samy rozhodnúť akú náladu dnes budete mať. Nakúpite v obchode so smútkom či radosťou?

Presne tak ako usúdite, že váš kompresor je už nefunkčný a potrebujete si zadovážiť nový, môžete sa rozhodnúť aj pre novú prácu, keď vás tá stará už nenapĺňa radosťou, presne tak ako ten kompresor nenapĺňa pneumatiky vzduchom…

A úplne rovnakým spôsobom, akým posúdite, že vaše aktuálne sieťové prvky sú k novému počítaču nekompatibilné, presne tak môžete aktualizovať aj svoje životné postoje, v prípade, že už nie sú kompatibilné s vašim životom.

Myslíte, že s materiálnymi vecami to ide ľahšie? Ja si to tiež myslím, ale predovšetkým je dôležitá tá vnútorná zmena. To síce nie je tak jednoduché, ale výsledok skutočne stojí za to. Skúste to a budete prekvapení, aký neskutočne oslobodzujúci pocit to je, keď svoj život konečne vezmete poriadne do svojich rúk a prestanete sa vyhovárať na ten zlý svet tam vonku, ktorý vám chce ublížiť.