Myslela som si, že nám to vydrží navždy

S mojím bývalým manželom to bolo láska ako hrom. Neskutočne sme sa do seba zamilovali, láska na prvý pohľad. Raz som si prišla kúpiť farby do obchodu farby trnava. A bolo to. Chodili sme spolu 4 roky a z lásky sme sa zasnúbili a zobrali.

Po roku našej svadby sa nám narodilo prvé dieťatko, dcéra. Náš vzťah sa zmenil, ale len k lepšiemu. Cítili sme medzi sebou ešte silnejšie puto a ešte viac nás to spojilo. Postupne prišlo druhé a nakoniec ešte aj tretie dieťatko.

Boli sme idylická rodinka, mali sme všetci na seba navzájom čas. Netvrdím, že sme sa z času na čas jemne nepochytili, ale to myslím patrí do každého vzťahu. Väčšinou to aj tak boli blbosti typu či nám sedí mesačný horoskop.

Keď som sa po 15 rokoch nášho harmonického vzťahu dozvedela, že môj milovaný má milenku, bola to rana pod pás. Nemala som najmenšie tušenie, že ma podvádza, pretože náš vzťah bol skutočne idylický…

V momente keď som sa to dozvedela, nedokázala som tomu uveriť a ešte horší bol spôsob, ktorým som sa to dozvedela, povedala mi to kolegyňa v práci. Vraj to už vie celé mesto a ja som jediná, ktorej to nedochádza. Keď som sa dozvedela, kto je tá dotyčná s ktorou ma podvádza, tak to už bola posledná rana. Moja najlepšia kamarátka.

Potrebovala som ho vidieť ihneď ako som sa to dozvedela.  Celá som sa triasla a celé to na neho vyklopila. Nebránil sa, nič nezapieral. Bolo vidno, že je v šoku, že ma nechce stratiť, že nás miluje obe. A nedokázal mi to povedať. V tej chvíli som od neho bez slova odišla. Nemohla som nič povedať. Všetky deti boli akurát na letnom tábore, takže som aspoň nemusela praktické veci. Prišla som domov, pobalila sa a odišla od neho…Neveru nedokážem odpustiť.